Єристівський ГЗК

23 листопада 2020 року

У 2015 році фахівці кошторисно-договірного відділу управління капітального будівництва ТОВ «Єристівський ГЗК» звернулися до розробників програми Будівельні Технології: КОШТОРИС з проханням розширити деякі функції програмного продукту. Фахівці ТОВ «Computer Logic Group» взяли до уваги наші пропозиції і в 2018 році вийшов вдосконалений програмний комплекс «Будівельні Технології: Кошторис 8».

Даний програмний продукт значно полегшив обробку інформації при великій кількості робіт і об'єктів будівництва. Використовуючи «Будівельні Технології: Кошторис 8» фахівці кошторисно-договірного відділу значно скорочують терміни перевірки, підготовки кошторисної документації, а фахівці технічного відділу - терміни розрахунку обсягів робіт і введення даних про виконані роботи.

Головне, що розробники ТОВ «Computer Logic Group» не зупиняються на досягнутому, програмний продукт розвивається і наповнюється новим функціоналом для швидкої і комфортної роботи всіх учасників інвестиційно-будівельного процесу.

Переглянути відгук

Укргідроенерго

6 листопада 2020 року

У 2017 році в ПрАТ «Укргідроенерго» та його структурних підрозділах для розрахунку та перевірки кошторисної документації було впроваджено програмний комплекс «Будівельні Технології: КОШТОРИС 8».

Впровадження дозволило вирішити такі завдання:

  • організувати роботу фахівців апарата управління та структурних підрозділів компанії на єдиному сервері з розподілом прав доступу до кошторисної документації;
  • збільшити достовірність розрахунку очікуваної вартості робіт і витрат на створення нових, а також розширення, реконструкцію, технічне переоснащення, капітальний ремонт (поліпшення) діючих об’єктів виробничого і невиробничого призначення за рахунок підвищення точності розрахунків і обліку індексів інфляції до складових кошторисної вартості;
  • скоротити час та значно підвищити достовірність перевірки кошторисної документації, що надається проектною організацією та підрядниками
  • підвищити оперативність та якість прийнятих управлінських рішень та багато іншого.

Переглянути відгук

МЕТІНВЕСТ ІНЖИНІРИНГ

20 жовтня 2020 року

З 2012 року МЕТІНВЕСТ ІНЖИНІРИНГ для автоматизації складання і перевірки кошторисної документації при реалізації стратегічних інвестиційних проектів використовує програмні продукти компанії «Computer Logic Group»:

  • «Будівельні Технології - Кошторис»
  • «Будівельні Технології - Кошторис ПВР»
  • ІДС «БУДСТАНДАРТ»

З 2019 року ТОВ «Метінвест Інжиніринг» почав поетапну інтеграцію Одиничних Розцінок в «Будівельні технології - Кошторис» для забезпечення можливості побудови повного циклу роботи в даному комплексі, починаючи від розробки кошторисної документації до закриттям актів виконаних робіт за контрактами на СМР.

Ми високо цінуємо нашу спільну роботу і оперативність ухвалення рішень від ваших технічних фахівців і сподіваємося на подальшу взаємовигідну співпрацю між нашими компаніями.

Переглянути відгук

UA  |  RU
© Computer Logic Group. All rights reserved
+38 (057) 341-80-80, оffісе@smeta.ua