КОШТОРИС 8 Онлайн

Підключайтеся до кошторисної програми через Інтернет та складайте кошториси онлайн 24

Cпробувати БЕЗКОШТОВНО

Ніяких обмежень!

Тепер неважливо де Ви перебуваєте: в офісі, відрядженні чи вдома – щоб скласти або перевірити кошторис Вам необхідно бажання, доступ до Інтернет та гаряча кава))) Кошториси будуть доступні Вам в режимі онлайн 7 днів на тиждень 24 години на добу.

Ви можете надати доступ до кошторисів Вашим колегам і працювати спільно, перебуваючи на відстані в сотні кілометрів, так само ефективно, ніби Ви знаходитесь в одному офісі.

Ніяких оновлень!

Відтепер ніяких оновлень, Вам навіть не потрібно встановлювати кошторисну програму - просто підключайтеся до кошторисної програми через Інтернет та займайтеся улюбленою справою - складаєте кошториси онлайн в актуальній редакції програми «Будівельні Технології: КОШТОРИС 8». Використовуйте можливості Корпоративної версії на 100%!

Ніяких турбот!

Будьте впевнені в тому, що Ваші кошториси надійно збережені на сервері і Ви завжди зможете отримати до них доступ або просто завантажити потрібний Вам кошторис на локальний комп'ютер, а сучасні Інтернет технології забезпечать конфіденційність Вашої інформації та захист від вірусів.

Замовте підключення до КОШТОРИС 8 Онлайн

Відкрийте для себе нові можливості - складайте кошториси в режимі Онлайн 24/7!

Тестовий період на 10 днів

БЕЗКОШТОВНО

  • Тариф включає підключення до сервісу «Кошторис 8 Онлайн» на 10 днів.

Замовити тариф

Для користувачів КОШТОРИС 8

БЕЗКОШТОВНО

  • Підключення до «Кошторис 8 Онлайн» на період обслуговування Кошторис 8.

Замовити тариф

Платні тарифи КОШТОРИС 8

від 3000 грн.
  • Тариф включає всі необхідні функції для складання кошторисної документації, підготовки договірних цін і актів приймання виконаних робіт.

Детальніше


Відгуки користувачів про КОШТОРИС 8 Онлайн


Халимон Анатолій

24 липня 2022 року

Оцінка користувача: 10/10

Добрий день Вашій команді! Программа відмінна, дякую Вам за Вашу роботу.

Михайленко Андрій

19 травня 2022 року

Оцінка користувача: 10/10

Дякую! "Кошторис 8" допоміг при роботі дистанційно.


Андрій Шелест

10 грудня 2021 року

Оцінка користувача: 10/10

Велике спасибі! З наступаючим Новим роком! У вас все дуже круто зроблено!

Довгань Юрій

8 грудня 2021 року

Оцінка користувача: 10/10

Відмінна програма, все, що потрібно було для моєї роботи зробив без проблем, дуже вдячний Вам за співпрацю. Щиро Дякую!


Марина Шеломкова,
ТОВ «МК ЕВРОПЕЙСКИЙ»

16 листопада 2021 року

Оцінка користувача: 10/10

Спасибо Вам огромное ! Отличная программа, очень удобная в использовании, очень важно, что доступна круглые сутки. Отдельный респект за ролики на Ютубе, которые без лишних слов помогают освоить азы составления смет. Жаль, что "ознакомительные" 15 дней пролетели так быстро и я не успела разобраться в каких случаях и на каких основаниях подрядчик применяет повышающие коэффициенты к материалам, к оплате труда и в других "неочевидных" моментах. Ребята, Ваш продукт - мега-классный ! Если бы я была уверена, что буду заниматься в этой сфере ближайший год - однозначно купила бы право пользования, но ... пока нет уверенности в завтрашнем дне ,поэтому просто ... СПАСИБО ! Успехов в Вашем бизнесе !


Олексій Стрекозов

6 листопада 2021 року

Оцінка користувача: 1/10

Нет ошр

Кузьма Олександр,
ТОВ ПК НДІ «ЕНЕРГОТЕХПРОЕКТ»

14 вересня 2021 року

Оцінка користувача: 10/10

Великолепная программа, а самое приятное это возможность доступа с любого устройства в любом месте.


Наталя

12 липня 2021 року

Оцінка користувача: 10/10

Программа усовершенствована и очень удобна в использовании. Сразу разобрались плюс по всем вопросам помогал сотрудник Егор. Спасибо

Евгенія Брикова

23 липня 2021 року

Оцінка користувача: 9/10

В сравнении с АВК "небо и земля". Намного удобнее, функциональнее. Единственный минус: не вижу в справочниках разбивки по разделам. Это не очень удобно. Хотя, возможно, я просто не разобралась.


Черватюк Сергій,
ТОВ «ІНФО КОРД»

13 вересня 2021 року

Оцінка користувача: 10/10

Отличный и удобный сервис

Лана

22 червня 2021 року

Оцінка користувача: 10/10

Программа работает хорошо, все доступно и понятно.


Ляхович Віктор

9 травня 2021 року

Оцінка користувача: 10/10

Хорошая программа. Интуитивно понятный интерфейс. Спасибо за возможность поработать в программе в тестовом режиме. Решаем вопрос с приобретением полноуенной версии. Спасибо. С ув. Ляхович Виктор.

Якубчук Роман

7 квітня 2021 року

Оцінка користувача: 8/10

Хорошо проделанная работа. Буду продолжать работать с платной версией. С нулевых знаний до сметы потратил 4 часа. Акты формы 2 - 1 час. Замечания могут появиться только при длительной работе которая определяет опыт. Спасибо.


Евгенія Брикова

2 лютого 2021 року

Оцінка користувача: 6/10

Сама программа очень понравилась. Спасибо за обучающие материалы. Быстро со всем разобралась. Единственный ощутимый минус - это сама работа онлайн. Программа зависает, набор одной расценки занимает очень много времени. Все сделала в АВК, потом загрузила блок данных. Иначе до сих пор возилась бы с договорной. И ещё один минус - очень мало используются "горячие клавиши". Тоже сильно замедляет работу. В любом случае, очень бларокурна за предоставленную возможность самообучения. Было интересно

Олена,
Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міської ради

12 січня 2021 року

Оцінка користувача: 8/10

Отличная версия программы! кроме расчета перевозки арендованным транспортом. подробнее об этом - в 8 версии убрали из расчета одну составляющую - логическому объяснению поддается, но в 7 версии эта составляющая была и это тоже вполне объяснимо. должен быть единственный правильный вариант. речь идет об эксплуатационной скорости. Ve/25. в 7 версии конечная формула Траб*Ve/25*Цмг. в 8 версии Траб*Цмг. невозможно что бы оба варианта были правильными


Лариса Василівна Кадол,
Криворізький Національний Університет

11 січня 2021 року

Оцінка користувача: 10/10

Дякую Вашій команді, яка завжди оперативно та кваліфіковано допомогає вирішувати практичні питання кошторисників. Робота в програмі СМЕТА 8 Онлайн підвищила мій професійний рівень та надала більшої впевненості при вирішення питань, повязаних з моєю професійною діяльністю. Оцінка найвища - 100 балів.

ТЕХСНАБКОМПЛЕКТ СЕРВИС

30 грудня 2020 року

Оцінка користувача: 10/10

Программа "СМЕТА 8" понравилась: интуитивно понятный интерфейс, актуальная база стандартных документов и другой необходимой информации. В режиме онлайн также было работать довольно комфортно, "подвисаний" не возникало. Порадовало общение с менеджером: информация по возникшим вопросам была предоставлена быстро, полно и доброжелательно. Спасибо за сотрудничество.


Вітковськая Ольга,
ПАО «Запорожьеоблэнерго»

4 января 2021 року

Оцінка користувача: 10/10

Здравствуйте, спасибо за предоставленную возможность поработать удаленно, бларокурю за заботу и отличную программу

Тимошенко Олександр

17 вересня 2020 року

Оцінка користувача: 9/10

Хорошее подспорье для тех кто не часто обращается к АВК. Но для привлечения большего количества потребителей можно было бы расширить услугу и на более короткие периоды чем год


Матвієнко Дмитро

3 липня 2021 року

Оцінка користувача: 10/10

Все, просто, супер!

Гамаюнова Любов,
ТОВ «ЧОРНОМОРЕНЕРГОСПЕЦМОНТАЖ»

16 червня 2020 року

Оцінка користувача: 10/10

Добрый день! В целом оцениваю очень высоко. Есть несколько замечаний (а возможно, это не конца выясненные ситуации), но они изначально связаны с программой СМЕТА 8.


Макарук Анастасія,
АТ «Банкомзв'язок»

22 травня 2020 року

Оцінка користувача: 8/10

Як і всюди є свої плюси і мінуси. Дуже Вам вдячна за те, що надаєте такий доступ, щоб користувач міг ознайомитись та зрозуміти, що він хоче. Мені особисто було складно зрозуміти як користуватись, мабуть варто було подивитись відео, або схоже. Тим не менше, в мене вийшло загрузити будову, та зрозуміти як бачить це Замовник, бо були проблеми. Мало було часу розбиратись, але вцілому задоволена, побачила пару функцій, які мене зацікавили, але так і не змогла спробувати, і брак часу, і тому що поламався ноутбук, все на купу), можливо ще якось спробую, щоб розібратись з тим, що цікавило. Вам бажаю розвиватись. І ще раз дякую...

UA  |  RU
© Computer Logic Group. All rights reserved
+38 (057) 341-80-80, оffісе@smeta.ua