КОШТОРИС 8 Онлайн

Підключайтеся до кошторисної програми через Інтернет та складайте кошториси онлайн 24/7

Замовити підключення

Просто

Відтепер ніяких оновлень, Вам навіть не потрібно встановлювати кошторисну програму - просто підключайтеся до кошторисної програми через Інтернет та займайтеся улюбленою справою - складаєте кошториси онлайн в актуальній редакції програми «Будівельні Технології: КОШТОРИС 8». Використовуйте можливості Корпоративної версії на 100% абсолютно безкоштовно!

Зручно

Тепер неважливо де Ви перебуваєте: в офісі, відрядженні чи вдома - щоб скласти або перевірити кошторис Вам необхідно бажання, доступ до Інтернет та гаряча кава))) Кошториси будуть доступні Вам в режимі онлайн 7 днів на тиждень 24 години на добу.

Ви можете надати доступ до кошторисів Вашим колегам і працювати спільно, перебуваючи на відстані в сотні кілометрів, так само ефективно, ніби Ви знаходитесь в одному офісі.

Надійно

Будьте впевнені в тому, що Ваші кошториси надійно збережені на сервері і Ви завжди зможете отримати до них доступ або просто завантажити потрібний Вам кошторис на локальний комп'ютер, а сучасні Інтернет технології забезпечать конфіденційність Вашої інформації та захист від вірусів.

Спробуйте зараз! Це безкоштовно...

Заповніть форму, щоб отримати онлайн доступ до програми «Будівельні Технології: КОШТОРИС 8» на 30 днів.

© Computer Logic Group. All rights reserved
+38 (057) 341-80-80, оffісе@smeta.ua