Працюйте з комфортом

Створюючи програму Будівельні Технології: КОШТОРИС 8 ми подбали про те, щоб працювати з нею Вам було зручно та комфортно. З новою версією час за улюбленою справою минає неймовірно стрімко, а втоми, як і не було. Причина тому сучасний багатофункціональний інтерфейс з рівними витонченими шрифтами та великими піктограмами, в які тепер не потрібно цілитися мишею. Додайте можливість індивідуального налаштування відображення інформації по об'єктах будівництва, договорах, кошторисах та актах приймання виконаних робіт. Ви самостійно можете вибирати, що важливо для Вас і де Ви хочете побачити цю інформацію в програмі.

Відкрийте для себе нові можливості

З програмою Будівельні Технології: Кошторис 8 Ви зможете зробити більше. Завантаження і розрахунок кошторисів виконуються неймовірно швидко! Тепер, щоб передати кошторисну документацію вашим колегам, не потрібно зберігати файл та відправляти його по електронній пошті - достатньо надати доступ до документу в режимі «тільки читання» або «повний доступ» з можливістю редагування кошторисів.

Спільно працюючи з документом, Ви можете додавати до нього коментарі або редагувати кошторис, а завдяки сучасним технологіям програмування нова версія програми подбає про те, щоб всі зміни були своєчасно і надійно збережені на сервері. Об'єднуючись в команди, Ви зможете працювати з приголомшливою ефективністю!

Де мій кошторис?

«Розумний пошук» допоможе Вам швидко знайти потрібний документ: кошторис, договірну ціну або акт приймання виконаних робіт. Завдяки атрибутам документа Ви завжди будете знати, хто і коли вносив до нього зміни, а «статус» документа розповість Вам на якому етапі він знаходиться: «В розробці», «На узгодженні» або «Затверджений». Затверджені документи автоматично стають доступними тільки для читання.

Плануйте роботи і витрати

З програмою Будівельні Технології: Кошторис 8 планувати роботи і витрати стало набагато простіше. Для побудови календарних графіків і отримання наочних звітів про розподіл витрат і використанню ресурсів Ви можете експортувати кошторисну документацію до програми календарного планування MS Project. При цьому Ви можете групувати в задачі MS Project об'єктні та локальні кошториси, розділи або позиції локальних кошторисів та вибирати сценарій для розрахунку трудомісткості задач.

Контролюйте хід будівництва від А до Я

Програма автоматично накопичує вартість затвердженої кошторисної документації по стадіях П та РД і відображає її по об'єктах будівництва. Достатньо відкрити програму, щоб отримати детальну інформацію про договірні ціни та акти приймання виконаних робіт: № та дата договору, замовник, підрядник, предмет договору, вартість за договірною ціною та вартість виконаних робіт,% виконання робіт за вартістю та трудовитратами - всього понад 15-ти показників, на підставі яких Ви можете приймати важливі управлінські рішення. Також легко Ви можете підготувати реєстр виконань по об'єктах будівництва, в якому наочно відображається інформація про договори, вартість робіт по Формах КБ-3, залишках і оплатах.

Документація з будівництва завжди буде у Вас під рукою тому, що з'явилася можливість «прикріплювати» до кошторисів, договорів та актів приймання виконаних робіт файли будь-яких форматів, наприклад: фотографії будівельних об'єктів, календарні плани MS Project, скан-копії документів - все, що Ви вважаєте за потрібне! При цьому, будь-який з цих документів Ви зможете швидко відкрити прямо з кошторисної програми.

У програмі Ви знайдете шаблони (бланки) документів з будівництва такі, як: «Акт готовності об'єкта до виконання будівельних робіт», «Акт на закриття прихованих робіт», «Акт готовності об'єкта до експлуатації», «Журнал виконання антикорозійних робіт» - більше 120 шаблонів документів у форматі MS Word.

Експертиза та перевірка кошторисів

За допомогою нових функцій перевірки та експертизи кошторисів Ви можете швидко та ефективно перевірити кошторисну документацію на відповідність діючим кошторисним нормам або перевірити акт приймання на відповідність до договірної ціни і підготувати наочний звіт про відхилення.

Функція «Експертиза кошторисів» виконує порівняння позицій локального кошторису з затвердженими кошторисними нормами і фіксує відхилення від нормативних показників у вигляді наочного інтерактивного звіту, який можна роздрукувати або зберегти в файл MS Excel.

Кошторисна нормативна база

Ми неймовірно спростили роботу з кошторисною базою користувача і зняли всі обмеження на створення кошторисних норм. Тепер Ви можете групувати будівельні матеріали в розділи будь-якого рівня вкладеності, завантажувати ціни на матеріальні ресурси в кошторисну базу з файлів MS Excel або копіювати ресурси з кошторису в призначену для користувача базу одним клацанням миші. Ми реалізували в кошторисній нормативній базі відображення поправок технічних частин нормативних збірників так, що тепер Ви можете вибрати поправку до ресурсної кошторисної норми та швидко додати її до локального кошторису.

Інтеграція з БУДСТАНДАРТ Online

Тепер популярний сервіс нормативних документів доступний прямо з кошторисної програми! Вкажіть у «Особистому кабінеті» програми Будівельні Технології: Кошторис 8 логін і пароль доступу до сервісу БУДСТАНДАРТ Online і переглядайте нормативні документи без необхідності проходити авторизацію!

Розрахунок очікуваної вартості

Скільки часу у Вас займає розрахунок очікуваної вартості та підготовка Інвестпрограми? За допомогою Будівельні Технології: Кошторис 8 Ви зробите це значно швидше! Програма допоможе Вам визначити склад робіт і витрат за проектом, розрахувати очікувану вартість на вказаний період будівництва та підготувати звіт «Розшифровка капітальних інвестицій (фінансування) за проектом» для узгодження в НКРЕКП.

Дивитися відео

Інтеграція з сервісом оптових закупівель BudPrice

Нові можливості, які значно прискорять підбір актуальних цін на матеріальні ресурси та забезпечать більш достовірний розрахунок кошторисів. Завдяки інтеграції Кошторис 8 з сервісом BudPrice Ви можете завантажувати в кошторисну програму актуальні ціни на матеріали прямо з Інтернет, отримувати перевірені контакти постачальників та ознайомитись з характеристиками матеріалів та обладнання в режимі Онлайн!

Дивитися відео

BIM та КОШТОРИС 8, що спільного?

Зустрічайте майбутнє вже сьогодні! За допомогою класифікаторів, реалізованих в програмі Будівельні Технології: Кошторис 8, Ви можете створювати різні фінансові та аналітичні звіти не змінюючи структуру кошторисної документації. Не зайвим буде нагадати, що класифікатори покладені в основу контролю ключових показників при проектуванні та будівництві із застосуванням BIM (Building Information Model), курс на впровадження яких в 2019 році анонсував Мінрегіон України.

Залишилися питання?
Замовити презентацію Кошторис 8

і ми проведемо її в зручний для Вас час, відповімо на всі Ваші запитання...

Увага!

Будівельні Технології: Кошторис 8 встановлюється на комп’ютер як самостійна окрема кошторисна програма.

Нова версія програми постачається безкоштовно за діючими договорами на оновлення Будівельні Технології - Кошторис 7.

Для встановлення Будівельні Технології: Кошторис 8 необхідно Замовити установку програми.

© Computer Logic Group. All rights reserved
+38 (057) 341-80-80, оffісе@smeta.ua