Працюйте в Кошторис 8 з комфортом!

Створюючи програму Будівельні Технології: КОШТОРИС 8 ми подбали про те, щоб працювати з нею Вам було зручно та комфортно. З новою версією час за улюбленою справою минає неймовірно стрімко, а втоми, як і не було. Причина тому сучасний багатофункціональний інтерфейс з рівними витонченими шрифтами та великими піктограмами, в які тепер не потрібно цілитися мишею. Додайте можливість індивідуального налаштування відображення інформації по об'єктах будівництва, договорах, кошторисах та актах приймання виконаних робіт. Ви самостійно можете вибирати, що важливо для Вас і де Ви хочете побачити цю інформацію в програмі.

Відкрийте для себе нові можливості

З програмою Будівельні Технології: Кошторис 8 Ви зможете зробити більше. Завантаження і розрахунок кошторисів виконуються неймовірно швидко! Тепер, щоб передати кошторисну документацію вашим колегам, не потрібно зберігати файл та відправляти його по електронній пошті - достатньо надати доступ до документу в режимі «тільки читання» або «повний доступ» з можливістю редагування кошторисів.

Спільно працюючи з документом, Ви можете додавати до нього коментарі або редагувати кошторис, а завдяки сучасним технологіям програмування нова версія програми подбає про те, щоб всі зміни були своєчасно і надійно збережені на сервері. Об'єднуючись в команди, Ви зможете працювати з приголомшливою ефективністю!

Експертиза та перевірка кошторисів

За допомогою нових функцій перевірки та експертизи кошторисів Ви можете швидко та ефективно перевірити кошторисну документацію на відповідність діючим кошторисним нормам або перевірити акт приймання на відповідність до договірної ціни і підготувати наочний звіт про відхилення.

Функція «Експертиза кошторисів» виконує порівняння позицій локального кошторису з затвердженими кошторисними нормами і фіксує відхилення від нормативних показників у вигляді наочного інтерактивного звіту, який можна роздрукувати або зберегти в файл MS Excel.

Кошторисна нормативна база

Ми неймовірно спростили роботу з кошторисною базою користувача і зняли всі обмеження на створення кошторисних норм. Тепер Ви можете групувати будівельні матеріали в розділи будь-якого рівня вкладеності, завантажувати ціни на матеріальні ресурси в кошторисну базу з файлів MS Excel або копіювати ресурси з кошторису в призначену для користувача базу одним клацанням миші. Ми реалізували в кошторисній нормативній базі відображення поправок технічних частин нормативних збірників так, що тепер Ви можете вибрати поправку до ресурсної кошторисної норми та швидко додати її до локального кошторису.

Контролюйте хід будівництва від А до Я

Програма автоматично накопичує вартість затвердженої кошторисної документації по стадіях П та РД і відображає її по об'єктах будівництва. Достатньо відкрити програму, щоб отримати детальну інформацію про договірні ціни та акти приймання виконаних робіт: № та дата договору, замовник, підрядник, предмет договору, вартість за договірною ціною та вартість виконаних робіт,% виконання робіт за вартістю та трудовитратами - всього понад 15-ти показників, на підставі яких Ви можете приймати важливі управлінські рішення. Також легко Ви можете підготувати реєстр виконань по об'єктах будівництва, в якому наочно відображається інформація про договори, вартість робіт по Формах КБ-3, залишках і оплатах.

Керуйте проєктами з КОШТОРИС 8 та MS Project

З програмою Будівельні Технології: Кошторис 8 планувати роботи та витрати стало набагато простіше. Ви можете завантажувати кошторисну документацію у програму календарного планування MS Project та швидко створити проект, а далі професійно керувати ним. При завантаженні можна групувати у завдання MS Project об'єктні, локальні кошториси, розділи чи позиції локальних кошторисів і вибирати сценарій до розрахунку трудомісткості завдань. На етапі виконання проекту можна автоматично оновлювати прогрес виконання завдань, завантажуючи в календарний графік обсяги виконаних робіт з Актів приймання (Форм КБ-2в). В результаті Ви отримуєте аналітику по всьому портфелю проектів: завдання, строки, фінанси та платежі порівняно з базовим планом.

Інтеграція з CheckPrice та ВЧАСНО

Моніторинг цін з CheckPrice

Ми запустили Онлайн-сервіс моніторингу цін будівельних матеріалів - CheckPrice. У Вашому розпорядженні понад 17 500 постачальників та понад 3 млн.400 тис. номенклатурних позицій будівельних матеріалів, які оновлюються в режимі Онлайн! Тепер, щоб отримати актуальну інформацію про ціни та постачальників будівельних матеріалів, достатньо в кошторисній програмі натиснути кнопку CheckPrice.

Дивитися відео

Електронний документообіг «ВЧАСНО»

Реалізовано інтеграцію програми Кошторис 8 із сервісом електронного документообігу «Вчасно.ЕДО». Ви можете надсилати кошторисні документи на підпис Вашим контрагентам, переглядати та завантажувати підписані документи не виходячи з програми Кошторис 8! Налаштуйте інтеграцію із «Вчасно.ЕДО» і зробіть процес підписання кошторисних документів більш зручним та ефективним!
Як налаштувати інтеграцію >>>

Дивитися відео

Інтеграція з БУДСТАНДАРТ Online

Тепер популярний сервіс нормативних документів доступний прямо з кошторисної програми! Вкажіть у «Особистому кабінеті» програми Будівельні Технології: Кошторис 8 логін і пароль доступу до сервісу БУДСТАНДАРТ Online і переглядайте нормативні документи без необхідності проходити авторизацію!

Розрахунок очікуваної вартості

Скільки часу у Вас займає розрахунок очікуваної вартості та підготовка Інвестпрограми? За допомогою Будівельні Технології: Кошторис 8 Ви зробите це значно швидше! Програма допоможе Вам визначити склад робіт і витрат за проектом, розрахувати очікувану вартість на вказаний період будівництва та підготувати звіт «Розшифровка капітальних інвестицій (фінансування) за проектом» для узгодження в НКРЕКП.

Дивитися відео

Класифікатори

Зустрічайте майбутнє вже сьогодні! За допомогою класифікаторів, реалізованих в програмі Будівельні Технології: Кошторис 8, Ви можете створювати різні фінансові та аналітичні звіти не змінюючи структуру кошторисної документації. Не зайвим буде нагадати, що класифікатори покладені в основу контролю ключових показників при проектуванні та будівництві із застосуванням BIM (Building Information Model), курс на впровадження яких в 2019 році анонсував Мінрегіон України.

Автоматизоване створення кошторису на основі BIM моделі

Дане рішення дозволяє, шляхом взаємодії програм Revit та Allplan отримувати обсяги робіт з моделі об'єкта та завантажувати їх у програму Будівельні Технології: Кошторис 8.

Залишилися питання?
Замовити презентацію Кошторис 8

і ми проведемо її в зручний для Вас час, відповімо на всі Ваші запитання...

Увага!

Будівельні Технології: Кошторис 8 встановлюється на комп’ютер як самостійна окрема кошторисна програма.

Нова версія програми постачається безкоштовно за діючими договорами на оновлення Будівельні Технології - Кошторис 7.

Для встановлення Будівельні Технології: Кошторис 8 необхідно Замовити установку програми.

UA  |  RU
© Computer Logic Group. All rights reserved
+38 (057) 341-80-80, оffісе@smeta.ua