Відбудуємо Україну разом!

Шановні колеги!

Відповідно до плану U-24, який розробила команда офісу президента та уряду, відновлення України після війни, яку розв'язала Росія, відбуватиметься у три етапи. Перший етап вже йде зараз – відбудову почали, не чекаючи закінчення бойових дій...

ТОВ «COMPUTER LOGIC GROUP» є провідним українським розробником програмного забезпечення для будівельної галузі. Наші програмні продукти та онлайн-сервіси є потужними інструментами для планування та контролю витрат на відновлення пошкоджених громадських та промислових будівель, об'єктів інфраструктури з дотриманням вимог чинного законодавства України.

ПК «Будівельні Технології – КОШТОРИС ПВР» - програмний комплекс для автоматизації розрахунків вартості проєктно-вишукувальних робіт, визначення вартості проведення робіт з оцінки технічного стану та експлуатаційної придатності об’єктів будівництва, експертизи проєктної документації та визначення класу наслідків (відповідальності).

ПК «Будівельні Технології: КОШТОРИС» - програмний комплекс для автоматизації розрахунку вартості будівництва, перевірки та експертизи кошторисної документації, контролю за ходом будівництва.

«КОШТОРИС 8 Online» - хмарне рішення для складання і перевірки кошторисної документації, що забезпечує підключення до кошторисної програми з будь-якої точки світу через Інтернет 24/7.

Інформаційно-довідкова система «БУДСТАНДАРТ» та сервіс «БУДСТАНДАРТ Online» - найпопулярніша електронна бібліотека стандартів, законодавчих актів, норм і правил в галузі будівництва та суміжних галузях.

Дистанційні курси кошторисної справи забезпечать підвищення кваліфікації кошторисників без відриву від виробництва або дозволить опанувати нову актуальну професію для початківців.

Проект «Будуймо майбутнє разом» направлений на забезпечення Вишів та інших навчальних закладів сучасним програмним забезпеченням, що максимально сприяє якісному навчанню майбутніх фахівців.

Зазначений комплект програм та послуг вже багато років активно використовується забудовниками, замовниками будівництва, контролюючими органами, ВНЗ, енергетичними компаніями, органами місцевого самоврядування та навіть ОСББ…

Звертаємо Вашу увагу, що за допомогою Online-версій наших програм Ви можете організувати роботу співробітників Вашого підприємства у дистанційному режимі!

Ми робимо свій професійний внесок у розвиток нашої країни вже сьогодні. Тож зробимо це разом!

Детальніше про Спеціальні Комплексні рішення, які забезпечать Ваше підприємство сучасними програмами та актуальною нормативною документацією від А до Я - https://smeta.ua/ua/packetprice.html

З повагою, колектив Computer Logic Group

Телефон для довідок: +38 (057) 341-80-81

UA  |  RU
© Computer Logic Group. All rights reserved
+38 (057) 341-80-80, оffісе@smeta.ua